Express Pizza
ULICA TYSIĄCLECIA 1

EXPRESS PIZZA NOCNA KATOWICE TYSIĄCLECIA


ZAMÓW Z DOSTAWĄ DO DOMU LUB Z ODBIOREM OSOBISTYM
ADRES:
TYSIĄCLECIA 1
40-873 Katowice
570 86 86 86
GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22:00-02:00
22:00-02:00
22:00-02:00
22:00-02:00
22:00-02:00
22:00-02:00
22:00-02:00NOCNA PIZZA TA PROSTOKĄTNA!

W Express Pizza w Katowicach staramy się dostarczać wam jak najlepszą nocną pizzę w mieście. W skład naszej oferty wchodzi pizza na grubym cieście oraz niespotykane do tej pory sosy, które urozmaicą twoje nocne życie. Dostarczamy każdą pizzę w prostokątnym (aka kwadratowym) wymiarze oraz z wykorzystaniem sekretnego przepisu na ciasto w stylu detroit deep dish. Skorzystaj z naszej nocnej dostawy i zamów dla siebie lub całej ekipy pyszną nocna pizzę. Może nie zamówicie u nas pizzy 24h, ale codziennie dowozimy do 2:00 w nocy !.


NOCNA PIZZA KATOWICE

Masz nocną zmiane w pracy i zgłodniałeś ? Zamów pizzę a my ją dowieziemy do ciebie ! Nocna dostawa w Katowicach sprawia, że możesz cieszyć się prostokątną pizza w trakcie nocnej imprezy ze znajomymi oraz w trakcie nocnej zmiany . Obecnie nasza strona umożliwia składanie zamówienia online do 2 w nocy - w Katowicach, Bytomiu , Czeladzi , Siemianowicach Śląskich oraz w Chorzowie. Nie zwlekaj odwiedź naszą strone internetową i zamów swoją ulubioną pizze. Zamawianie w nocy przez telefon to też wygodna forma zamawiania, pozwala Ci bez trudu mieć u siebie upragnione nocne jedzenie. Więc jeśli chcesz skosztować pizze najwyższej jakości i skorzystać z szybkiej nocnej dostawy, rozważ skorzystanie któregoś z tych sposobów. Przygotujemy wszystko, co potrzebne, żeby dostarczyć Ci ciepłą pizzę do domu. Sprawdź nasz rejon nocnych dostaw i dowiedz się czy możesz się cieszyć naszą pizzą razem ze znajomymi.


NOCNE JEDZENIE Z DOSTAWĄ

Od rana do nocy przygotowujemy dla was puszyste prostokąty i nowych autorskich sosów. Chcesz skosztować u nas jedzenia w nocy ? Zapraszamy cię do naszej nabliższej pizzerii w Katowicach po pizzę na wynos ! Możesz spróbować u nas tradycyjnej amerykańskiej pizzy, która zaskoczy nawet największych fanów cienkiej włoskiej pizzy. Bądź na bieżąco i sprawdzaj nasze social media, gdzie można znaleźć kody rabatowe na oraz różne promocje na pizze. Jeśli chcesz przeżyć niesamowite doznania smakowe, to zapraszamy Cię do skosztowania naszej jedynej w swoim rodzaju pizzy! A teraz dowozimy naszą pizze także w nocy !

WSZYSTKIE PIZZERIE

WROCŁAW BISKUPIN - WROCŁAW GAJ - WROCŁAW KRZYKI - WROCŁAW FABRYCZNA - WROCŁAW NADODRZE - WROCŁAW PSIEPOLE - WROCŁAW ŻERNIKI - WROCŁAW NOCNA - KRAKÓW KROWODRZE - KRAKÓW NOCNA - ŁÓDŹ GÓRNA - WARSZAWA URSYNÓW - WARSZAWA TARCHOMIN - WARSZAWA BRÓDNO - WARSZAWA NOCNA - KATOWICE NOCNA - KATOWICE KOSTUCHNA - KATOWICE KOSTUCHNA - DĄBROWA GÓRNICZA MYDLICE - CZĘSTOCHOWA PARKITKA - GLIWICE SOŚNICA - BIELSKO-BIAŁA - KALISZ - POZNAŃ WINOGRADY - BYDGOSZCZ - OPOLE - GDAŃSK STARTOWA - GDAŃSK CIESZYŃSKIEGO - OSTRÓW WIELKOPOLSKI - RYBNIK - SZCZECIN - TORUŃ - RZESZÓW


SOCIAL MEDIA EXPRESS PIZZA